Sportovní povrchy

jsou vhodné pro venkovní i vnitřní sportoviště a hřiště. Odolný polypropylen v kombinaci s přilnavým povrchem zajisti stabilitu a odolnost při veškeré sportovní zátěži. Ideální povrch pro florbal, in-line brusle a sporty vozíčkářů. Kola k povrchu dokonale přilnou a zajistí tak potřebnou bezpečnost a stabilitu. Vybrat si můžete z mnoha barevných variant.

Záruka na povrchy ROSCO je 10 let.


VNITŘNÍ POVRCH

Speciálně vyvinuté pro vnitřní využití. Povrchy ROSCO INDOOR jsou vhodné pro vnitřní sporty jako jsou in-line hokej, florbal, basketbal, nebo dokonce badminton. Varianta INDOOR se strukturovaným povrchem ve formě trojúhelníčků Vám zajistí pohodlné využití a 100% stabilitu při každém sportu. Hladkost povrchu zároveň nezabraňuje skluzu puku, či míčku po povrchu a zajistí tak plnohodnotný zážitek při veškeré aktivitě. Nemusíte se tak bát, že by se při skluzu puk, nebo míč vychýlil.

VENKOVNÍ POVRCH

Dlaždice OUTDOOR jsou vhodné pro univerzální sportovní použití, především venku. Pevný Polypropylen vytvoří ideální odrazovou plochu pro jakýkoliv míč. Velké děrované plochy zajistí rychlý a spolehlivý odtok vody z povrchu a podpoří jeho rychlé vysoušení. Díky tomu se ROSCO OUTDOOR stává bezpečným povrchem pro téměř veškeré venkovní sporty. Díky uspořádání nosných můstků je dlaždice schopna efektivně zadržovat vodu na ploše pod dlažbou a bránit jejímu rychlému odtoku ze hřiště. Díky svému můstkovému systému na spodku dlaždice může být povrch položen přímo na dlaždicové systémy umělého chlazení. V létě se používá pro letní sporty a jako víceúčelová plocha a v zimě se zamrazí do ledu. Aby se zamezilo přílišnému rozpínání a smrskávání při kolísání teploty, vkládají se do plochy s OUTDOOR dlaždicemi speciální dilatační dlaždice, hrany se mohou zakrýt speciálními náběžnými hranami.

Udržitelnost


Jsme aktivními ochránci životního prostředí, odpad ze všech výrobních procesů a použité obalové materiály 100% recyklujeme.

Naše společnost je předním dodavatelem plastů v ČR, disponujeme moderními technologiemi pro jejich zpracování a díky tomu můžeme florbalové komunitě nabídnout unikátně vyráběné florbalové mantinely a povrchy. Veškerý nevyužitý materiál dále zpracováváme či recyklujeme.